Sztukateria Elewacyjna Producent

Nasza firma jako sztukateria elewacyjna producent oferuje formy architektoniczne, które wykonywane są materiału budowlanego, który świetnie nadaje się na elewacje. Wraz z pojawieniem się nowych materiałów zmienił wygląd budynków. Styropian i jego właściwości izolacyjne są stosowane właśnie na elewacjach różnych budynków. Łatwość obróbki materiałów pozwoliła na użycie ich na elewacji, zastępuje on w ten sposób materiały takie jak drogie marmury czy ciężki beton. Nadając eleganckiego wystroju elewacji , która wygląda po prosto świetnie.

Bonia elewacyjna - BE - 2 Szerokość: 40 cm

Różnorodność elementów dekoracyjnych z wykonanych ze styropianu pokrytego masą sztukatorską wykorzystywanych na elewacjach, znacznie wzrosła. Teraz ozdobimy prawie wszystkie części elewacji architektonicznej, dodając lekkość domu, niepowtarzalnego wyglądu, a co najważniejsze porządnie ocieplimy budynek. Nasze elementy w świetny sposób prezentują się na elewacji nadając domu klasycznego wyglądu, nawet w przypadku braku kolumn. Fasada, ozdobiona łukami, jeszcze bardziej poprawia wrażenie, zwłaszcza w obecności architrawów, ozdobionych specjalnym łukiem. Konstrukcja nośna słupa elewacji zyskuje atrakcyjniejszy wygląd, ozdobiony figurą kapilarną.

sztukateria elewacyjna nowoczesna

Dlaczego sztukateria elewacyjna nowoczesna stała się tak popularna? Ozdobiony balkon zmienia się na lepsze, cieniowanie jego praktyczne przeznaczenie. Rzeźbione gady, caninrolls, konsole, mody, ramy okienne, portale, Portiis, rustykalny cokół budynku-wszystkie elementy wystroju elewacji mogą być wykonane z pianki. Materiał ten pozwala na wykonanie listwy elewacyjnej, która została wcześniej wykonana za pomocą drogiego gipsu. Niekompletna lista zastosowań architektonicznych dekoracji styropianu jest nadal uzupełniana rzeźbione barelêfom lub rzeźby.


Zalety sztukaterii elewacyjnej obejmują następujące właściwości:

  • wysokie możliwości produkcyjne, czyli możliwość stworzenia różnych wzorów
  • niski koszt produktów;
  • szybkość realizacji zamówienia;
  • trwałość eksploatacyjna w remoncie
  • nieograniczone rozmiary produktów
  • szybkość prac instalacyjnych;
  • minimalne obciążenie budynku;
  • zastosowanie do dekoracji wnętrz-dekoracyjne, izolowane, izolacja akustyczna
  • odporność ogniowa należąca do klasy „a”.


Bonia elewacyjna - BE - 2 Szerokość: 40 cm


sztukateria zewnętrzna domu Montaż

Jeśli w grę wchodzi sztukateria zewnętrzna domu to wiele osób pyta się o jej montaż. Montaż elementów dekoracyjnych elewacji pianki jest tak prosty, że może być wykonany na własną rękę. Ważne jest tylko, że produkty są wykonane zgodnie z normami technologicznymi. Zasadniczo chodzi o wzmocnienie, czyli wzmocnienie zewnętrznej powierzchni przed bezpośrednim ustaleniem produktów na swoim miejscu i między sobą.

Bonia elewacyjna - BE - 2 Szerokość: 40 cm

Ważne jest również, aby wiedzieć, że praca zewnętrzna instalacja z materiałem nie może być przeprowadzona jesienią i zimą. Pierwsza przygotowana powierzchnia, która będzie zamontowana na płytach lub elementach dekoracyjnych. Powinno być czyste i gładkie. Odchylenia są dopuszczalne nie więcej niż 10 mm na 1 m2. Plaster należy wykonać bez wewnętrznych pustych przestrzeni. Przy określaniu takich miejsc konieczne jest wybić tynku, a miejsce nokautu, aby wyrównać rozwiązanie cementu. Jeśli wcześniej fasada została pomalowana, stare łuski farby jest również usuwany. Także widzimy, że jeśli chodzi o temat jakim jest sztukateria elewacyjna producent to jej montaż nie jest ciężki.